USŁUGI INTERNETOWE

Studio IKONA oferuje
kompleksowe usługi internetowe:
rejestrację domen www,
hosting (certyfikat RODO),
budowę stron www, konta FTP,
skrzynki pocztowe,
pomoc zdalną i backup danych.

TRZY KROKI DO WŁASNEJ STRONY WWW

DOMENA

to nazwa strony www składająca się z liter lub cyfr np. www.mojanazwa.pl. Stanowi ona adres pod którym twoja strona jest dostępna w sieci internetowej. Optymalna nazwa domeny powinna być krótka, łatwa do zapamiętania i kojarząca się z produktem, firmą lub usługą. Równie istotne jest rozszerzenie domeny /np. pl/. W Studiu IKONA możliwe jest zarejestrowanie domeny o każdym dostępnym rozszerzeniu.

HOSTING

to fizyczne umieszczenie strony internetowej na profesjonalnym serwerze posiadającym stały dostęp do sieci, wyposażonym w systemy podtrzymywania mocy i monitoring techniczny 24h. Parametry hostingu są kluczowe dla jakości działania strony www i poczty e-mail. Studio IKONA zapewnia klientom panel zarządzania parametrami jego serwera (np. zabezpieczenie hasłem, które może być modyfikowane tylko przez klienta).

BUDOWA STRONY WWW

w zależności od potrzeb klienta strona www może mieć różną formę, począwszy od prostych wizytówek firmy, przez strony o zwiększonej objętości (bazy danych, galerie, moduł CMS) po sklepy internetowe czy rozbudowane portale. Studio IKONA pomaga klientom w wyborze sposobu zaistnienia w sieci.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!